O mnie

Kim jestem?

Przede wszystkim jestem pasjonatką wina, kulinarnych eksperymentów, podróży, tańca i fotografii.

Uwielbiam zatrzymywać w kadrze emocje, ulotność chwili i wracać do nich.

Podróżowanie to poznawanie siebie, ludzi, miejsc, jest jak głęboki oddech, spojrzenie z innej perspektywy. Podróżując otwieram szeroko oczy na inną codzienność i zachwycam się każdą  chwilą.

W kuchni uwielbiam eksperymentować, smakować, jak w życiu i tutaj cenię różnorodność. To moja kraina harmonii, smaków, inspiracji i przyjemności, to radość ze wspólnie spędzonego czas z najbliższymi. I ciągle mam apetyt na życie.

I na końcu, niczym wisienka na torcie… dlaczego wino? Bo to najbardziej niezwykły, podniecający i nieprzewidywalny napój. Potrafi pokazać nam całe spektrum barw, aromatów i smaków, a degustowanie wina jest niekończącą się przygodą, zawsze pojawi się  coś nowego, coś, co nas zaskoczy. Pamiętajmy, że wino nie gasi pragnienia, tylko rozpala intelekt. Bo degustacja wina angażuje nasz mózg bardziej niż jakakolwiek inna aktywność.

Ponadto jestem ekonomistką z wykształcenia, marketingowcem i PR-owcem z zamiłowania. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w BTL, czteroletnie w obszarze PR, a od trzech lat działam w branży enoturystycznej i winiarskiej.

Prowadzę i organizuję warsztaty degustacji wina, współorganizuję tarnowskie dionizje i enotarnowskie, piszę tematyczne teksty na zlecenie, m.in. dla magazynu Czas Wina, Magazynu Winiarskiego, TOT. Lokalnie posiadam swoją autorską rubrykę w tygodniku Temi, gdzie publikowane są moje przepisy kulinarne. Przez 5 lat prowadziłam też własnego bloga kulinarno-winnego na platformie bloog.pl.

Doskonalę swój warsztat pracy i wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach tematycznych, aby dalej rozwijać swoją pasję i dzielić się nią z innymi.

Moje motto: Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu.